Özel Dedektiflik Çalışma Prensiplerimiz

Dedektiflik Hakkında Sorular

 • Eş Takibi

  Eş takibi fiziki , telefon dökümü , resim , video gibi kanıtlarla gizlilik esasına uygun şekilde yürütülür . Takip sırasında elde edilen tüm kanıtlar müşteriye verilir . Bu arada , tüm bu veriler iş bittikten sonra ortadan kaldırılır . Çünkü ortada bir gizlilik vardır . Eğer siz de bu şüpheye düştüyseniz hemen dedektiflik büromuza ulaşabilirsiniz . Böylece eğer ortada böyle bir şey yoksa içinizdeki şüphelerden kurtulur ve mutlu bir aile hayatına kavuşursunuz . Eğer şüpheleriniz doğruysa , eş takibi sırasında toplanan deliller boşanma davasında elinizi kuvvetlendiricektir

 • Evlilik Öncesi Araştırma

  Evlilik Öncesi Araştırma yaptıracaksınız seçeceğiniz firmanın güvenilir, sadık ve kaliteli hizmet verip vermediğine, gizlilik ilkesine verdiği önemden anlayabilirsiniz.Araştırılmasını istediğiniz eş adayınızın; arkadaş ilişkileri, iş yaşamı, günlük rutini ve geçmişindeki tüm bilgiler kamera, video ve resim yoluyla sizlerin eline geçer, rapor halinde sunulur .

 • Özel Dedektif

  Özel dedektif hizmetimizden faydalanabilmek için bizimle rahatlıkla iletişime geçebilirsiniz

Özel Dedektiflik

 • Dedektiflik Ücretleri

  Dedektif fiyatları hakkında detaylı bilgiyi iletişim sayfamızda bulunan iletişim numaralarını arayarak rahatlıkla öğrenebilirsiniz ..

 • Şirket Araştırması

  Yaptıracağınız bir şirket araştırması vasıtasıyla piyasanın durumunu da öğrenmiş olmanız da cabası.Değerli ve kayda değer bilgilere ulaşan dedektifler, sizden aldıkları ön bilgilerle sizlere çok büyük bir yardımcı oluyor.Şirket ve ortakları hakkında geniş bir bilgiye ulaşmış olursunuz .

 • Dolandırıcılık Davaları

  Günümüzde dolandırılma olayları artık herkesin başına gelmektedir ne kadar genç aklı başında bile olsanız dolandırıcılık tuzağına düşmeme gibi bir garanti söz konusu değil dolandırılan bir kişinin bilgilerini bir alanda toplayarak gerekli araştırmaları yapmaktayız yapacağımız araştırmalar tamamen dedektif kanunlarına ugun olarak yapıldığı için herhangi bir sorun teşkil etmez .